Raganėlės Pipirinos ankstyvojo ugdymo mokyklėlė - vaikų lavinimas žaidžiant (Kovo 11-osios g. 18, Kaunas)

Gyvūnėlių fiesta

Kiekvieno vaikelio širdelėje tūno slapta svajonė – naminis gyvūnėlis! O jei namuose nėra sąlygų jį auginti, tada belieka laukti, žinoma, savo gimtadienio! Vienintelės dienos metuose, kai visos svajonės pildosi!

Sukviesk draugus į mylimiausių gyvūnėlių fiestą! Tegul tavo šventėje knibždėte knibžda šuniukų, kačiukų, triušelių, vėžliukų, peliukų, varliukų ir kitokių mielų padariukų. Kaip jais tapti? Ogi labai paprastai… Prieš gimtadienį gražiai nusišypsoti katytei Miau, kuri turi stebuklingą SNAZAROO grimo dažų paletę! Visi norintys galės išsipiešti veidelius ir tapti ūsuotais, dryžuotais, naguotais ar plunksnuotais. O jau paskui šėlsim iki nukritimo (ūsų, uodegų).

Kai ateis laikas dainuoti gimtadienio himną, pamirškit žmonių kalbą… Miauksim, losim ir karksėsim. Segsime katinėliui pamestą uodegą, liūdnąjį poniuką mokysim šokti, sužinosim, kaip Liūtas Karalius tapo kėglių čempionu… Straksėsim surištomis kojomis kaip Australijos kengūros. O dar… lankstysim iš balionų tokius gyvūnus, kokius tik pavyks sufantazuoti. Nori tokio gimtadienio ir tu? Skraidysim ant gyvatėlės uodegos, kviesim pelytę ieškoti žydinčio žiedo, piešim savo mylimiausius gyvūnus visi kartu!

Trukmė Kainelė Į kainą įeina…
2,5 val. (šventė su vienu personažu) 75 € (užstatas – 15 €), Patalpėlių nuoma, dūkimai su personažu 2,5 val., veidelių grimas, smulkūs prizeliai bei atminimo dovanėlė jubiliatui (-ei), gardi kavytė bei arbatėlė tėveliams.
Papildoma valanda 23 €

Su vaikais žaidžia: Katytė Miau.

Gimtadienį galite švęsti: darbo dienomis bei savaitgaliais pasirinktu laiku.

Šventės vieta: „Pipirų šalis“. Adresas: Kaunas, Kovo 11-osios g. 18, 3 aukštas (netoli „IKI“ prekybos centro). Tel. užsakymui: 8686 39002.