Raganėlės Pipirinos ankstyvojo ugdymo mokyklėlė - vaikų lavinimas žaidžiant (Kovo 11-osios g. 18, Kaunas)

Piratė Pipirina ieško lobio

Karibų jūros piratai. Kas jie? Keliautojai ar plėšikai? Koks jų garbės kodeksas ir kokie žiaurūs įstatymai?! Jei tavo galva pramušta pasakojimais apie narsiųjų jūrų plėšikų nuotykius, jei noras per savo gimtadienį rasti PIRATŲ LOBĮ kur kas stipresnis už… Juodabarzdžio baimę, – puiku! Šis piratiškas gimtadienis kaip tik tau.

Iš pradžių subursime šaunią laivo įgulą. Pateks tik tie, kurie išlaikys Piratės – Pipirų Fanatės – išbandymus (na, žinote, piratiška mankšta tra ta ta, pasaulio žemėlapio pažinimas ir pan.). Paskui suksime stebuklingą kompasą, kad sužinotume, į kurį žemyną kelsime bures pirmiausia. Australija, Afrika ar Pietų Amerika, o gal Europa, – visur mūsų piratų lauks originalios užduotys, kaip antai: „Jūros ežių krepšinis“, „Mumijos sugrįžimas“, „Torpedų lenktynės“, „Kengūrų estafetės“ ir t.t. Azartas, rizika, kurtinantis balionų (atleiskit, patrankų sviedinių) griausmas ir tikrų tikriausi garsių piratų gyvenimo faktai! O įdomiausia, kad nė pati Pipirina, lydėsianti jus visos kelionės metu, nežinos, kuriame žemyne paslėptas lobis ir kas jame: ginklai, brangakmeniai ar… didžiulis šokolado luitas!

Po šimts pipirų, delsti nėra kada… Jau keliam „Linksmąjį Rodžerį” (nagi, mūsų laivo vėliavą) ir laukiam narsiojo jubiliato ir jo svečių!

Trukmė Kainelė Į kainą įeina…
2,5 val. (šventė su vienu personažu) 75 € (užstatas – 15 euru), Patalpėlių nuoma, dūkimai su personažu 2,5 val., veidelių grimas, smulkūs prizeliai bei atminimo dovanėlė jubiliatui (-ei), gardi kavytė bei arbatėlė tėveliams.
P.S. Lobiu pasirūpina patys tėveliai.
Papildoma valanda 23 €

Su vaikais žaidžia: piratės Pipirina ir Žozefina.

Gimtadienį galite švęsti: darbo dienomis bei savaitgaliais pasirinktu laiku.

Šventės vieta: „Pipirų šalis“. Adresas: Kaunas, Kovo 11-osios g. 18, 3 aukštas (netoli „IKI“ prekybos centro). Tel. užsakymui: 8686 39002.