Raganėlės Pipirinos ankstyvojo ugdymo mokyklėlė - vaikų lavinimas žaidžiant (Kovo 11-osios g. 18, Kaunas)

Pižamų vakarėlis

Nagi išsiaiškinkim pagaliau, kas esi – vyturė ar pelėdžiukė? Mėgsti ilgiau pasivartyti lovoje su pižama, o gal tėveliams dar nė neprabudus, jau sėdi prie “kompo”?.. Jei savaitgaliais neskubi ristis iš lovos, o iš pagalvių statytos pilys tau mielesnės už įmantriausius Lego bokštus, – tuomet pižamų vakarėlis kaip tik tau.

Nepamiršk pasakyti savo svečiams, kad šio gimtadienio aprangos kodas – pižamėlės ir šilltos šlepetės. O jau Pipirina (taip pat su pižama) pasirūpins, kad jums netektų liūdėti. Smagios estafetės, audringi pagalvių mūšiai, indėniškųjų sapnų gaudyklių gamyba – tokio gimtadienio jūs dar nesapnavote. O svarbiausia – SUPERdovana – nuostabi sapnų pagalvėlė su visų šventėje dalyvavusių svečių linkėjimais.

P.S. Jei norit, į Pižamų vakarėlį galite ateiti apsirengę šventiškai, bet po gero pusvalandžio… Arabiskum, barabiskum – karietos virs moliūgais, o pelenės – miegančiomis gražuolėmis su naminėmis pižamaitėmis. Laukiu nesulaukiu miegalių. Labanakt!

Trukmė Kainelė Į kainą įeina…
2,5 val. (šventė su vienu personažu) 75 € (užstatas – 15 € ), Patalpėlių nuoma, dūkimai su personažu 2,5 val., veidelių grimas, smulkūs prizeliai bei atminimo dovanėlė – originali rankų darbo pagalvėlė – jubiliatei, gardi kavytė bei arbatėlė tėveliams.
Papildoma valanda 23

Su vaikais žaidžia: Sapnų Karvutė Mū arba fėja Stebuklėja.

Gimtadienį galite švęsti: darbo dienomis bei savaitgaliais pasirinktu laiku.

Šventės vieta: „Pipirų šalis“. Adresas: Kaunas, Kovo 11-osios g. 18, 3 aukštas (netoli „IKI“ prekybos centro). Tel. užsakymui: 8686 39002.