Raganėlės Pipirinos ankstyvojo ugdymo mokyklėlė - vaikų lavinimas žaidžiant (Kovo 11-osios g. 18, Kaunas)

Raganėlių sąskrydis

Domiesi burtais ir magija, o gal esi išdykėlės raganaitės Lilės fanė? Nori sužinoti, koks raganėlių profesinės šventės – Helovino – meniu? Paskraidyti ant šluotos, išmokti populiarių baltosios magijos burtų? Tada šešiskart „valio“ ir… drąsiai sakau, kad ši „Raganėlių sąskrydžio“ tema kaip tik tau!

Raganėlė Pipirina pasiūlys tapti Pipirinos Magiškosios Akademijos studente. Jubiliatę įšventinsime į pilnateisių raganėlių gretas. Jei tik… ši išlaikys visus išbandymus ir užduotis. Kiek metelių – tiek ir darbelių! Drauge mokysimės burtų ir burtažodžių, virsime magišką viralą energijos jėgoms valdyti, lįsime pro „Pragaro vartus“, kursime sėkmės amuletą su pentagrama, kuris mus saugos nuo piktųjų jėgų… Jei Pipirina ir kitos raganėlės nuspręs, kad jubiliatė jau pasirengusi būti įšventinta į raganėlių gretas – išduosime jai sertifikatą (diplomą) ir padovanosime mažą mielą raganiukę prisiminimui apie šaunią šventę. Paskui visos lėksime linksmintis ir valgyti gimtadienio torto!

P.S. Šventė bus daug smagesnė ir ryškesnė, jei visos raganėlės ir velniukai, burtininkai, magai (berniukai) pasiraus savo rūbų spintose ir ras tikrai raganiškų aprangos detalių – plačių apsiaustų, velniškų ragelių ir pan. Jei ne – smailios burtininkų kepurėlės ir raganiškas grimas kiekvienam šventės dalyviui garantuoti.

Trukmė Kainelė Į kainą įeina…
2,5 val. (šventė su vienu personažu) 75 € (užstatas – 15 €), Patalpėlių nuoma, dūkimai su personažu 2,5 val., veidelių grimas, smulkūs prizeliai bei atminimo dovanėlė – raganėlė – jubiliatei, gardi kavytė bei arbatėlė tėveliams.
Papildoma valanda 23 €

Su vaikais žaidžia: Raganėlė Pipirina arba jos mokinukė raganiukė Žozefina.

Gimtadienį galite švęsti: darbo dienomis bei savaitgaliais pasirinktu laiku.

Šventės vieta: „Pipirų šalis“. Adresas: Kaunas, Kovo 11-osios g. 18, 3 aukštas (netoli „IKI“ prekybos centro). Tel. užsakymui: 8686 39002.