Raganėlės Pipirinos ankstyvojo ugdymo mokyklėlė - vaikų lavinimas žaidžiant (Kovo 11-osios g. 18, Kaunas)

Rainės cukrainė

Puikus pasirinkimas, mažasis smaližiau! Kertu lažybų, kad jei būtų tavo valia, išsyk skuostum į garsiąją „Rainės cukrainę“ ir užsisakytum cukrinės vatos gniužulą pusryčiams, o pietums – porą saujų guminukų…

Ar kada teko sakyti eilėraštį su pilna burna kukurūzų? O gaminti obuolių sultis iš spalvotų kamuoliukų? Jei ne… tai kviečiame visus smaližius – vaikus ir tėvelius – į „Rainės cukrainę“.

Varžysimės saldžiose rungtyse, piešime gimtadienio tortą užrištomis akimis, išmėginsime rankos taiklumą riestainių mėtymo rungtyje, spėliosime, kas slepiasi paslaptingame Naminuko siuntinuke… Šventės „razina“ – linksmieji klounų veideliai! Pasipuošę baltomis prijuostėlėmis ir pūstomis kepuraitėmis patys tepsime šokoladinį kremą ir piešim vaflinius klounų veidelius – saldaininiais plaukeliais, guminukų akelėm… Paskui ragausim ir toliau siausim. Kam per barzdą šokoladas varvės, o kas (tik per žioplumą!) saldumo burnoj neturės. Iki susitikimo „Rainės cukrainėje“!

Trukmė Kainelė Į kainą įeina…
2,5 val. (šventė su vienu personažu) 75 € (užstatas – 15 €) Patalpėlių nuoma, dūkimai su personažu 2,5 val., veidelių grimas, smulkūs prizeliai bei atminimo dovanėlė jubiliatui (-ei), gardi kavytė bei arbatėlė tėveliams.
Papildoma valanda 23

Su vaikais žaidžia: Katytė Miau, Boružėlė arba raganėlė Pipirina.

Gimtadienį galite švęsti: darbo dienomis bei savaitgaliais pasirinktu laiku.Šventės vieta: „Pipirų šalis“. Adresas: Kaunas, Kovo 11-osios g. 18, 3 aukštas (netoli „IKI“ prekybos centro). Tel. užsakymui: 8686 39002.