Raganėlės Pipirinos ankstyvojo ugdymo mokyklėlė - vaikų lavinimas žaidžiant (Kovo 11-osios g. 18, Kaunas)

Smurfiškos linksmybės

Ir kas nematė filmuko apie simpatiškus mėlynus žmogeliukus, gyvenančius Smurfų kaimelyje? Ši šventė ypač tiks 3-4 m. mažyliams. Iš pradžių nutapysime Smurfo –
jubiliato – portretą (visi po detalę, o jei dar užrištomis akimis?). Paskui keliausime pasižiūrėti, kur gyvena smurfai (ar žinojai, kad mažieji žmogeliukai gyvena žaviuose grybų nameliuose?!). Pridaikteliausim įdomiausių daiktų, kuriuos lydės neįtikinamiausios istorijos ir žaidimai. Mokysimės smurfų kalbos ir… kaip atpažinti siaubūną Gargomelį, besikėsinantį į mažus smurfiukus. Ieškosime smurfaitės Gintarės slėptuvės, kur laikomi patys gardžiausi ir patys smurfiškiausi saldumynai. Dalyvausime smurfų olimpiadoje – trauksime virvę, pūsime muilo burbulus, straksėsime ant vienos kojos… Rengsime linksmojo kutenimo pamokėles ir gaminsime šviečiančias apyrankes, kad mažieji smurfiukai nepasiklystų tamsoje.

P.S. Jei prieš planuodami smurfiškąjį gimtadienį dar pažiūrėtumėt nuostabų smurfų filmuką – būtų išties puiku! Stalą papuoštų ir mėlynas tortukas, o svečius – baltos smurfų kepuraitės su mazgeliu viršugalvyje ir balti antbačiai. Laukiam nesulaukiam mažųjų draugų, aūūūū!

Trukmė Kainelė Į kainą įeina…
2,5 val. (šventė su vienu personažu) 75 (užstatas – 15 ) Patalpėlių nuoma, dūkimai su personažu 2,5 val., veidelių grimas, smulkūs prizeliai bei atminimo dovanėlė jubiliatui (-ei), gardi kavytė bei arbatėlė tėveliams.
Papildoma valanda 23

Su vaikais žaidžia: Smurfytė Gintarė.

Gimtadienį galite švęsti: darbo dienomis bei savaitgaliais pasirinktu laiku.

Šventės vieta: „Pipirų šalis“. Adresas: Kaunas, Kovo 11-osios g. 18, 3 aukštas (netoli „IKI“ prekybos centro). Tel. užsakymui: 8686 39002.