Raganėlės Pipirinos ankstyvojo ugdymo mokyklėlė - vaikų lavinimas žaidžiant (Kovo 11-osios g. 18, Kaunas)

Žaibo Makvyno ralis

Jei tavo žaislų spintoje stovi bent vienas garsiųjų „Ratų“ personažas, jei mėgsti greitį, azartą, mašinų lenktynes, tada… šios „motorizuotos“ Žaibo Makvyno užduotėlės kaip tik tau.

Ir kas gi nematė nerealiojo Žaibo Makvyno nuotykių didžiajame ekrane? Šaunusis automobiliukas ne tik sudalyvavo Didžiojo Ralio varžybose, bet iš didžiuoklio ratuoto pasipūtėlio tapo mielu, draugišku, paslaugiu mašiniuku!

Nori patirti patrakusių įspūdžių ir tu? Tuomet perspėk svečius, kad į šventinį Žaibo Makvyno ralį atsineštų po savo pačią „kiečiausią“, pačią mylimiausią, pačią greičiausią mašiną. Ir tenugali verčiausieji pergalės! Drrrnnn… Kadangi ralis tarptautinis, teks atsiversti žemėlapį. Nuvykę į Australiją, lenktyniausim su kengūromis, į Afriką – lėksim per Sacharą užrištomis akimis, į Šiaurės Ameriką – drauge su indėnais gaudysim laukinius mustangus… Liūdna tikrai nebus. Kur vyks pagrindiniai Ralio etapai, pasufleruos stebuklingasis kompasas. Viskam vadovaus atsakingoji PGT (t.y. Puikioji Gimtadienių Teisėja) Pipirina. Ji žiūrės, kaip gimtadienio svečiai pažįsta kelio ženklus, orientuojasi žemėlapyje, padeda vieni kitiems, vairuoja automobilį užrištomis akimis ir kt.

Trukmė Kainelė Į kainą įeina…
2,5 val. (šventė su vienu personažu) 75 € (užstatas – 15 €) Patalpėlių nuoma, dūkimai su personažu 2,5 val., veidelių grimas, smulkūs prizeliai bei atminimo dovanėlė – aukso medalis su Žaibo Makvyno logotipu – jubiliatui. Tėveliams – gardi kavytė bei arbatėlė.
Papildoma valanda 23

Su vaikais žaidžia: lenktynininkė Pipirina, arba jos padėjėja auto reikalams Gintarė

Gimtadienį galite švęsti: darbo dienomis bei savaitgaliais pasirinktu laiku

Šventės vieta: „Pipirų šalis“. Adresas: Kaunas, Kovo 11-osios g. 18, 3 aukštas (netoli „IKI“ prekybos centro). Tel. užsakymui: 8686 39002.