Raganėlės Pipirinos ankstyvojo ugdymo mokyklėlė - vaikų lavinimas žaidžiant (Kovo 11-osios g. 18, Kaunas)

Svečiuose pas raganėlę Pipiriną

Kiek savaitėje dienų – tiek šauniausių pramogų!
Kviečiame visus 5-9 m. vaikučius į kūrybinę – žaidybinę vasaros dienos stovyklėlę.
Stovyklėlės vieta: Raganėlės Pipirinos mokyklėlė (Kovo 11-osios g.18, Kaunas).
Vasaros dienos stovykla
Kai oras šiluma nelepins, ieškosime pramogų viduje.
Kai saulutė žeme ritinėsis, dumsime į lauką – čiupsime už ūsų bet kurį troleibusą ir lėksime ieškoti pramogų – į muziejus, vaikų žaidimų aikšteles, Kauno pilį, Nemuno salą, Akropolio kiną bei ledą…
Vienąkart per savaitę mūsų lauks kelionė traukiniu į Karčiupį – sodinio Karčiupinio valdas – kur ieškosime paslėpto lobio!

Stovyklautojų amžius: nuo 5 iki 9 m.
Stovyklautojų skaičius: iki 10 vaikų.
Pamainos trukmė: nuo pirmadienio iki penktadienio.

Pamainos

Birželis
I pamaina: nuo birželio 4 iki 8 d.
II pamaina: nuo birželio 11 iki 15 d.
Liepa
Pipirina atostogauja!

Rugpjūtis
I pamaina: nuo rugpjūčio 6 iki 10 d.
II pamaina: nuo rugpjūčio 13 iki 17 d.
(4 dienos, išskyrus 15 d.)
III pamaina: nuo rugpjūčio 20 iki 24 d.
IV pamaina: nuo rugpjūčio 27 d. iki 31 d.

Stovyklautojai atvedami (arba ateina patys): nuo 8.00 iki 9.00 val.
Stovyklautojai pasiimami (arba išleidžiami su raštišku tėvų sutikimu): nuo 17.00 iki 18.00 h.
Maitinimas: maitinimas vienąkart per dieną šalia Pipirinos mokyklėlės esančioje kavinėje (pusrytėlius nešamės iš namų).
Stovyklėlės kaina (1 pamainos): 95 €. (į kainą įskaičiuotos visos priemonės naudojamos veikloje, vienas maitinimas kavinėje, ekskursijos).
Avansas - 15 €.
10 proc. nuolaida suteikiama: • Pipirinos mokinukams; • Broliams ir sesutėms; • Perkant abonementą 2 ir daugiau pamainų. ( Stovyklautojams taikoma viena iš šių nuolaidų, - past. )

Stovyklėlės programa:

Arabiskum… (pirmadienis) –„Raganėlė su draugais žaidžia...“ Geriausias būdas susipažinti (net ir patiems nedrąsiausiems ) – pažaisti visiems drauge mėgstamiausius stalo žaidimus! Nepamirškite jų atsinešti ir žinokite taisyklesJ Iki pietų surengsime tikrų tikriausią stalo žaidimų čempionatą su nugalėtojų pakyla ir pačių pasigamintais medaliais, o po pietų... Šausime į gaisrinę „žaisti“ ugniagesius ir susipažinti su jų globėju šv. Florijonu, pasėdėti tikroje gaisrų gesintojų mašinoje, išgirsti gaisro aliarmo signalą...

Barabiskum… (antradienis) – „Raganėlė kuria...“ Iš pat ryto aplankysime „Akropolio“ kiną, o paskui piešime labiausiai patikusius filmo herojus. O gal net patys jais tapsime! Kaip ? „Snazaroo“ grimo dažų pagalba! Kviesime į svečius dailininkę Audronę Andrulevičienę, kurios galvoje kirba daugybė meninių projektų. Velsim, lipdysim, karpysim, tapysim ir nosių tikrai nekrapštysim!

Abra dabra… (trečiadienis) – „Raganėlė leidžia laiką muziejuje...“ Vaikščioti po muziejų vienam – nuobodu, bet dalyvauti su bendraamžiais smagiose edukacinėse programėlėse – dar ir kaip šaunu! (Gyvosios gamtos fanams – „Pėdsekys gamtoje“ T.Ivanausko zoologijos muziejuje, norintiems patekti į ateitį – „Laiko mašina“, išvysti tikrą mumiją – „Kelionė į Egiptą“, nupiešti savo angelą sargą – „Biblija paveiksluose“ M.Žilinsko dailės galerijoje ir kt.) Tėveliai turbūt nė nežino, kad kiekviename Kauno muziejuje yra specializuotos edukacinės programėlės jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams!

Baziliskum… (ketvirtadienis) – „Raganėlė ieško lobio...“ Vieną dieną (pačią gražiausią ir saulėčiausią!) savaitėje troleibusu važiuosime į geležinkelio stotį, sėsime į traukinį ir... čiukuosime į Karčiupį. Ko? Ogi ieškoti sodinio Karčiupinio paslėpto lobio. Papildomi malonumai – šėlionės ant batuto, pikniko dūmelis su keptomis dešrelėmis ir saulės vonios. Kas be ko – judrieji žaidimai!

Nykštum pykštum orum orim… (penktadienis) – „Raganėlė sportuoja...“ Nuo jogos pratimėlių (kaimyninėje jogos studijoje) iki šalto pasičiuožinėjimo ant „Akropolio“ ledo… O gal net pasivartaliojimų netoliese esančiame „Batutų parke“ (PC“Prizma“). Rinksimės vieną iš trijų atrakcijų, o paskui grūdinsim raumenis lauko treniruoklių aikštelėje šalia stovyklos.

Viskas gaunas, kai tik nori… Raganėlė Pipirina labai tikisi, kad laikas, praleistas dienos stovyklėlėje, vaikams neprailgs, o įspūdžiai, patirti kartu su draugais, - lydės visą vasarą… Juolab kad patalpos, kurios savaitėlei taps stovyklautojų „namais“ – spalvingos ir linksmos, su čiuožynėmis ir burbulynėmis - jose tikrai neteks nuobodžiauti!

Kaip jau supratote, šalia išvardintų pramogų stovyklautojų laukia ir raganėlės numatyti siurprizai. Kokie? Daug žinosit – greit pasensit, šimto metų negyvensit. Tegul tai liks mažytė Pipirinos paslaptis! Iki pasimatymo mano karalystėje...

P.S. Stovyklėlės organizatoriai pasilieka teisę keisti stovyklėlės “Svečiuose pas raganėlę Pipiriną” programą dėl nenumatytų aplinkybių ar blogų oro sąlygų.

Telefonas pasiteiravimui bei registracijai į dienos stovyklą (Rasa): 868639002
Į viršų